Polygrafie

K označování výrobků je možné používat i papírové visačky. Ty sice nesplňují zákonnou povinnost být po dobu životnosti výrobku trvale připojeny, ale nabízejí větší prostor pro uvedení podrobnějších informací o výrobku. Zároveň mohou být i výbornou prezentací a reklamou značky.

Z technického hlediska je nabídka možnosti velice široká. Víceméně libovolný rozměr, barevnost, gramáž papíru, možnost výseku do atypických tvarů. U výseku jsou omezení - provádí se pomocí výsekového nástroje – vytvarované ocelové planžety, kterou není možné naohýbat do malých detailů. Druhým omezením výseku je cena tohoto nástroje. Většinou 2000-3000Kč (+dph). Je na zvážení zákazníka, pro jaké množství visaček se výroba výsekového nástroje vyplatí. Standardně nabízíme proseknutí dirky do visačky, pro snadné připevnění k výrobku. Pro běžně používané splintovací kleště je ideální dirka 3mm, pro provázek můžeme udělat samozřejmě dirku větší.

Tiskneme digitálně nebo ofsetem, naše stroje zvládnou tisk do gramáže 400g/m2. Nejsme omezeni pouze na visačky, můžeme nabídnout jakékoli produkty běžné polygrafické výroby – vizitky, prospekty, letáky, katalogy, atd.

Syntetická kůže

Poptávky a jakékoli dotazy či připomínky ohledně visaček zasílejte na: tisk@etka.cz